Vyberte si i délku pobytu 24.9.2018

http://zars.cz/ Jednotlivé sezóny jsou většinou rozděleny: léto – 30.6.-31.8., zima 2.1.-15.3., vánoce a silvestr, velikonoce, ostatní termíny jsou tzv. mimosezóna. Délka pobytu se uskutečňuje většinou v týdenních turnusech, mimosezónní pobyty můžou být i kratší.S chalupa pronájem můžete vybírat dovolenou 365 dní v roce.

Povinností klienta je včas uhradit dohodnuté zálohy. Dodržet sjednané podmínky pobytu – objednaný počet osob, pobyt s domácím zvířetem – v případě jakékoliv změny je povinen informovat. Dále sedůkladně seznámit se stavem objektu při nástupu – na dodatečné reklamace nebude brán zřetel – s výjimkou vad skrytých. S chalupa pronájem cestuje celá ČR.

Pojištění

Do ceny pobytů se nezahrnuje pojištění, doporučujeme proto sjednat úrazové pojištění pro cesty a pobyt a pojištění storno poplatků.Pobytu se musí zúčastnit alespoň jedna osoba starší 18 let. Chránit pronajatý prostor před poškozením, zcizením a dodržovat pokyny majitele. Objekt odevzdat ve stejném stavu v jakém ho převzal. Pokud tak neučiní, má majitel právo na přiměřenou srážku z vratné kauce. My jsme o všem informování, ale s chalupa pronájem se cestuje s radostí. Doporučujeme.

Kategorie: Nezařazené