Taxi-Vysočina
Potřebujete si na chvíli vydechnout a hodilo by se vám něco ke čtení? Ať už jste doma nebo na cestách, v práci nebo u lékaře, všude můžete číst náš online magazín, který má spoustu článků pro každého a z různých oblastí života.

Na špatnou náladu dejte si zmrzlinu 17.7.2018

Chcete v létě prodávat zmrzlinu a sháníte nějakého kvalitního distributora? V tom případě navštivte naši nabídku zmrzlin pro rok 2013 a nechte se okouzlit širokou škálou produktů. Jednou z novinek pro tento rok je zmrzlina s příchutí ACAÍ, což je brazilské bobulové ovoce.
Pro tento rok jsme si připravili, kromě již zmiňované příchuti ovoce acaí i další novinky, jimiž jsou na příklad práškové směsi pro točenou zmrzlinu nebo nové dorty pro cukrárny. Kromě těchto novinek přináší firma zmrzlina Adria Gold i klasickou, již tradiční nabídku kopečkové a točené zmrzliny.

Kopečková i točená

Vybrat si můžete točenou, kterou dodáváme jako již hotovou zmraženou směs nebo můžete využít suché práškové směsi. U kopečkové si můžete vybrat z ovocných sorbetů, které jsou s velkými kousky ovoce nebo smetanové zmrzliny s velkými kousky čokolády, oříšků atd. nebo zmrzlina prolévané pastou, či topingem.

Na špatnou náladu dejte si zmrzlinu
Ohodnoťte příspěvek
Štítky:
Kategorie: Nezařazené